GPS Souřadnice: 49°407´´N-16°5´14´´E

Cesty k nám...

VLAK A BUS - www.jizdnirady.atlas.cz

Žďár nad sázavou: vlakové nádraží, kam přijedete z vašeho města, hned před vlakovým nádražím je autobusové nádraží, kde hledejte město Svratku, nebo Sněžné dále pak na Milovy..
 


Hlinsko: vlakové nádraží, kam přijedete z vašeho města,  hned u vlakového nádraží je nádraží autobusové, spoj na Svratku a Milovy.

 

Nové Město na Moravě:  vlakové nádraží, autobusové nádraží je směr centrum, naproti nákupnímu obchodu BILLA

Autobusová zastávka v Milovech je u hotelu Devět skal, nebo restaurace
 „U Šlechtu“ Z této zastávky půjdete směr Křižánky cca 300m. Na konci Milov po levé straně uvidíte naše středisko, žlutohnědou budovu a osm bungalovů, Penzion Poslední míle

 

VLASTNÍ DOPRAVA - www.mapy.cz

 

Z kraje Karlovarský Ústecký  Plzeňský: směr Praha, dále pak dálnice D1 na 162km sjezd na Velkou Bíteš, pokračovat po 37 na  Žďár nad Sázavou cca 41km, ze Žďáru/n S., po 335 přes Vysoké a Kadov  cca 22 km do Sněžné, dále pak po 354 cca 5 km na Milovy.

 

Z Jihočeského kraje: směr Jihlava, Havlíčkův Brod, dále pak po 19 přes Přibyslav do Žďár/n.S. pokračovat po 353 přes Vysoké, Kadov do Šněžné, pokračovat po 354 na Milovy

 

Z Jihomoravka a Zlínska: směr Brno, dále pak po dálnici E361, sjet po 7 km na Kuřim, pokračovat po 385 přes Dolní Rožínku do Nového Města, Z Nového M. pokračovat po 354 přes Sněžné na Milovy.

 

Z Moravskoslezska a Olomoucka:  směr Olomouc, dále pak po E462 do Prostějova, sjet na 150 jet přes Boskovice, Bystřice nad Pernštejnem do Nového města /n Moravě, pokračovat po 354 do Sněžné, dále pak po 353 na Milovy.

 

Z Liberecka a Královohradecka: směr Hradec Králové, dále pak po 37 na Pardubice, po 37 z Pardubic na Chrudim, z Chrudimi po 37 do Trhové kamenice, zde odbočit na 343 na Hlinsko, z Hlinska po 343 do Svratky ze Svratka po 354 na Milovy


AUTOBUSOVÍ DOPRAVCI ( pro větší skupiny lidí )

www.volny.cz/nezmar  
www.monytour.cz

 

 

AUTODOPRAVA– TAXI :             www.v-h.cz

 
 
 
TOPlist